Lak na nehty s třpytky Kensi

Nové

Lak na nehty Kensi. Lak na nehty s třpytky s různými černými, bílými a stříbrnými flitry. Lak na nehty z Nizozemska. 12 ml.

Více informací

3 ks

289 Kč

Více informací

Na obrázku lak Kensi je nad lakem Kate.

Kensi je součástí týmu NCIS: LA. Ona je svéhlavá a odhodlaná, a často vypadá jako velmi komplikovaný člověk kvůli své minulosti. Je chytrá, atletická a loajální.

Vzhledem k tomu, že tento lak je formulován tak, aby nebyl "lepkavý", může to vest ke slepovat flitru/glitteru. Proto nanášet lehkým ťukáním, může mít ty nejlepší výsledky pro vás. Pokud se vám nelíbí nanášet lehkým ťukáním, ponechte láhev otevřenou po dobu asi 30 minut, než ji použijete, to ten glitter zahustí. Udělejte to pouze jednou!

Paws by Eddie prostě miluje sledovat televizní pořady o zločinech. I přesto, že ji někde pěkně znervózní! Jednou večer uvědomila si, že ve těchto pořadech některé docela úžasné dámy nakopnou někomu pr..l a současně vyřeší trestné činy. Pokud tyto dámy nezaslouží svoji vlastní sbírku laku na nehty, tak neví, kdo ji zaslouží.

Prosím dovolte drobné odchylky mezi počítačovými obrazovkami a vlastními laky na nehty.

Všechny laky na nehty jsou cruelty-free. To není jen právní požadavek v rámci EU, Fabienne pevně věří v produkty výrobene bez krutosti, jsou take vegan.

Laky na nehty Paws by Edie jsou 5 Free. To znamená, že jsou bez formaldehydu, formaldehydové pryskyřice, kafru, toluenu a DPB.

Jednotlivé složky jsou ethylacetát, butylacetát, nitrocelulóz, denaturovaný alkohol, isopropyl alkohol, kyselina adipová / neopentylglykol / Trimelitic, kopolymer anhydridu kyseliny, trifenylfosfát, Trimethyl Pentanyl, Disobutyrate, Akryláty Copolymer, Silica, CI60725, a různé pigmenty (bez karmínu), slídy, spectraflair a / nebo glitters/třpytky/flitry.

Názory

7 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: