Stříbrný lak na nehty Jennifer

Nové

Lak na nehty Jennifer. Lesklý, metalízově stříbrný lak na nehty. Lak na nehty z Nizozemska. 12 ml.

Více informací

1 ks

289 Kč

Více informací

Jennifer "JJ" Jareau dělá svou působivou praci v řešení zločinu v Criinal Minds. Je klidná, trpělivá, a vynikající vypravěč v týmu. A miluje Cheetos.

Paws by Eddie prostě miluje sledovat televizní pořady o zločinech. I přesto, že ji někde pěkně znervózní! Jednou večer uvědomila si, že ve těchto pořadech některé docela úžasné dámy nakopnou někomu pr..l a současně vyřeší trestné činy. Pokud tyto dámy nezaslouží svoji vlastní sbírku laku na nehty, tak neví, kdo ji zaslouží.

Prosím dovolte drobné odchylky mezi počítačovými obrazovkami a vlastními laky na nehty.

Všechny laky na nehty jsou cruelty-free. To není jen právní požadavek v rámci EU, Fabienne pevně věří v produkty výrobene bez krutosti, jsou take vegan.

Laky na nehty Paws by Edie jsou 5 Free. To znamená, že jsou bez formaldehydu, formaldehydové pryskyřice, kafru, toluenu a DPB.

Jednotlivé složky jsou ethylacetát, butylacetát, nitrocelulóz, denaturovaný alkohol, isopropyl alkohol, kyselina adipová / neopentylglykol / Trimelitic, kopolymer anhydridu kyseliny, trifenylfosfát, Trimethyl Pentanyl, Disobutyrate, Akryláty Copolymer, Silica, CI60725, a různé pigmenty (bez karmínu), slídy, spectraflair a / nebo glitters/třpytky/flitry.

Názory

7 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: