Stříbrně šedý lak na nehty Sir Malcolm

Nové

Lak na nehty Sir Malcolm. Stříbrně šedý lak na nehty se saténovým povrchem. Po nanesení top coatu se vaše nehty budou třpytit. Lak na nehty z Nizozemska. 12 ml.

Více informací

1 ks

289 Kč

Více informací

Není Sir Malcolm stříbrná liška? I když není vždy přátelský kluk. Ach, dobře. Dělá Penny Dredful mnohem víc vzrušující sledovat! Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, co druhá řada přinese pro něj. Tato řada laku na nehty je inspirovaná televizním pořadem Penny Dreadful.

Prosím dovolte drobné odchylky mezi počítačovými obrazovkami a vlastními laky na nehty.

Všechny laky na nehty jsou cruelty-free. To není jen právní požadavek v rámci EU, Fabienne pevně věří v produkty výrobene bez krutosti, jsou take vegan.

Laky na nehty Paws by Edie jsou 5 Free. To znamená, že jsou bez formaldehydu, formaldehydové pryskyřice, kafru, toluenu a DPB.

Jednotlivé složky jsou ethylacetát, butylacetát, nitrocelulóz, denaturovaný alkohol, isopropyl alkohol, kyselina adipová / neopentylglykol / Trimelitic, kopolymer anhydridu kyseliny, trifenylfosfát, Trimethyl Pentanyl, Disobutyrate, Akryláty Copolymer, Silica, CI60725, a různé pigmenty (bez karmínu), slídy, spectraflair a / nebo glitters/třpytky/flitry.

Názory

7 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: