Nejprodávanější produkty

Informace

Výrobci

Značky Počet značek: 10

Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek
 • a england

  a england laky na nehtymiluje
  lak na nehty a příběhy
  sny a reálnost
  chovat se lidský a hrdinský v každodenním životě
  čelit výzvám a dostávat odměny
  cenit si tajný koutek každého, kde leží duch kreativity
  dotek královsky a krásy v každém z nás
  sebevědomí a být laskavý k ostatním

  a england laky na nehtyslaví
  kouzlo na nehtech a vytváření nové klasiky
  krásné, jedinečné odstíny jako osobní doplňky
  lak na nehty jako svůdné a obohacující: můžete ho sledovat na sebe celou dobu, a užívat si to!
  vášeň po Anglii: jeji světlo, naprosto romantické počasí, jaksi gotické kouzlo a sláva

 • APPEAL4

  V roce 2012 tým APPEAL4 se ocitl na křižovatce; s dobrými nápady, energie a v neposlední řadě touhou vytvořit vlastního dánského hráče na trhu laků na nehty.

  Jejich myšlenkou bylo založit značku laků na nehty která by soupeřila s těmi nejlepšími, a současně poskytovala neodolatelný výběr krásných a barevných laků na nehty, a aby tato značka měla také určitý postoj ke světu, v němž žijeme. Protože postoj máme, běží v našich žilách. A společně vytvořili APPEAL4.

 • By Arwenn

  Vaše nehty, moje stvoření...

  Arwen je závislá na všem co se tyče nehtů, a dlouho toužila po něčím co by odráželo její styl a její způsob života, a jak každý fanoušek laku na nehty zná je to téměř nemožných úkol, v každém výrobků našla něco co by chtěla změnit. A takovou cestou se zrodila By Arwenn Nails, kde muže realizovat sama sebe a ukázat to ve svých laku na nehty.

 • Crazy Polish Lady

  Crazy Polish Lady je portugalský indie výrobce laku na nehty. Všechny laky na nehty jsou ručně namíchané a jsou vyrobeny s použitím nejlepších surovin pro výrobu laku na nehty. Používám bázi "3 free", takže jsou hypoalergické, bez 3 toxických chemikálii: Dibutyl Phthalate (DBP), Formaldehyde and Toluene.

 • FNUG

  FNUG - vaše módní prohlášení

  Módní nehty signalizují sebevědomí, a pocit, že vypadáte skvělé až do nehtů by nikdy neměl být podceňován. A to je důvod, proč dánský FNUG pokračuje přicházet s barvami, které následují skandinávské módě, aby zajistil, že vaše nehty budou trend.

  Výzvou je, že nehty nejsou jen nehty. Mohou být ve tvaru, ozdobené a nalakované podle nálady, módy a rozpočtů. Je to vaší vizitka a spolu s dokonale pěstěnými ruci, oni vám přinesou podporu důvěry, a skvělý osobní dojem.

  FNUG jsou laky se skvělým leskem, extrémní životností, intenzivní barevnou pigmentací a snadnou aplikaci. A my zajistíme vše co je v našich silách, aby jste vždy držely krok s nejnovějšími trendy.

  Moje vášeň je barva v láhvi.

 • Foxy Paws Polish

  Foxy Paws byla založena v únoru 2013 Charlottou. Každý lak se smíchá a nalije do lahví milující rukou.

  Charlotta čerpá inspiraci pro barvy a jména v oblíbené hudbě a filmech, a snaží se dát všem svým lakům zvláštní příběh.

  Všechny laky Foxy Paws jsou 5-FREE a vyrobené bez krutosti k zvířatům.

 • Ms. Sparkle

  Ms. Sparkle (Paní Sparkle) je nezávislý vyrobce laku na nehty z Nizozemska.

  Lak vhodný pro každou příležitost, jako jsou: focení, svatby, ples, kluby, oslavy narozenin, všední den, nebo jakýkoliv jiný den ve vašem životě…

  Laky na nehty Ms. Sparkle jsou 5-free, vegan, vyrobené bez trápení zvířat, a jsou certifikované EU! Z pohledu Ms.Sparkle, a všech lidé, kteří mají rádi zvířata, zvířata by neměly trápit pro krásu!

 • Paws by Eddie

  Paws by Eddie je nezávislý výrobce laku na nehty z Nizozemska. Všechny lak na nehty Paws by Eddie jsou ručně vyráběné, od samého začátku. Všechno projektování, prototypování a testování se provádí Fabienne spolu s svým kocourem panem Pawsem, a někdy pomáhají rodina a přáteli

 • Snails

  Snails - Nejbezpečnější na světě laky na nehty pro děti a těhotné!
  Zcela přirozený • Nic toxického • Snadno se umíte mýdlem

  Snails jsou bez 6 toxických látek: Formaldehydů - Dibutylftalátů (DBP) - Toluenů - Formaldehydové pryskyřice - Parabenů - Kafrů

  Jako první na světě 100% evropský, ve vodě rozpustný lak na nehty, který je snadno omyvatelný a vytvořený speciálně pro malé dívky - bez škodlivých chemikálií nebo toxických látek. Snails jsou také populární mezi ženami, kteří dávají přednost lakům na nehty na vodní bázi, které neobsahuje toxické chemikálie.

  Od roku 2011 Snails pomáhají dětem a jejím matkám vychutnat nápaditou hru minus škodlivé chemikálie. S jedinečně bezpečnými laky na nehty, které jsou:

  • 100% evropské vyrobený: laky na nehty Snails splňují nejpřísnější zákony pro výrobu kosmetiky na světě
  • Hypoalergenní, Ne-toxický: žádné chemické látky v přirozeném laků na nehty od Snails
  • Revoluční patentované složení: Snails se skládá ze tří bezpečných, jednoduchých hlavních složek: voda, akrylový polymer a netoxická barviva.
  • Zcela rozpustný na vodní bázi: jednoduše umyjte mýdlem a vodou - žádný odlakovač
  • Bez skvrn: můžete zapomenout na barevné skvrny na oblečení, kobercích nebo podlaze. Snails lak na nehty je zcela rozpustný, tak to bude snadno smýt.
  • Balené bezolovnaté: pouze čisté italské skleněné lahve pro laky na nehty Snails - zakázková výroba
  • Biologicky rozložitelný: všechny Snails laky na nehty jsou baleny v recyklovatelných lahvích a krabicích
  • Ekologicky šetrné: Snails nikdy nebyly testovaný na zvířatech a naše výrobky nesou zvýšenou zelenou důvěryhodnost.
  • Hypoalergenní: HLEMÝŽĎŮ lak na nehty pro děti je čistě chemické a toxin zdarma. Tak málo nehty jsou v bezpečí, zvuk a skvěle barevné.

 • Sorbet Seams

  Myšlenka založit Sorbet Seams začala, když majitel, Sally cítila potřebu dat dohromady kreativní a nezávislé designéry. Chtěla originální, vysoce kvalitní a hlavně ručně vyrobené výrobky. Od této chvíle začala hledat unikátní směs luxusu, hravosti a i trochu kýče.

Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek