Lak na nehty svítící ve tmě s třpytky Let It Go

Nové

Let It Go jasně modrý kremový lak na nehty s bílými třpytkami a leskem pro mrazivý vzhled. Má také svítící ve tmě pigment, který svití  světlo modrým, když se zhasne světlo. Růčně vyrobený lak na nehty z Dánska. 11 ml.

Více informací

1 ks

269 Kč

Více informací

Inspiraci pro tento lak posloužil film Frozen od Disney.

Konečná úprava: Svítící ve tmě/Třpytky/Creme (kremový)/Shimmer
Pokrytí: 2-3 vrstvy
Doporučení v nanášení: Samostatně nebo přes bílé
Hustota třpytů: Hustá
Topcoat (vrchní lak): Přidat vrchní vrstvu pro hladký povrch

Složení: nitrocelulóza, ethyl-acetát, butyl acetát, propyl acetát, isopropyl-alkohol, n-butylalkohol, trifenylfosfát. Může obsahovat barviva, třpytky a slídy.

Tento pigment se svítí ve tmě, když lak byl vystaven přímému světlu po dobu asi jedné minuty. VAROVÁNÍ: Nikdy nedržte láhev příliš blízko u lampy, protože by to mohlo způsobit výbuch. Vystavujte lak světlu pouze v případě, kdy už mate lak na nechtech. Svítící ve tmě pigment je těžký , a s časem spadne na dno lahvi, přičemž vezme třpytky s ním. Bude potřeba dobře zatřást lahev před použitím laku. Při styku se vzduchem se pigment může zahuštět a žloutnout, proto doporučujeme utřet přebytek z hrdla láhve při zavírání víka.

Firmu Foxy Paws založila Charlotta v únoru roku 2013. Každý lak se míchá a nalévá do lahvičky s láskou. Charlotta čerpá inspiraci pro barvy a jména v oblíbené hudbě a filmech a snaží se dát všem svým lakům zvláštní příběh.
Všechny laky Foxy Paws jsou 5-free (bez toluenu, dibutyl-ftalátu (DBP), formaldehydu, formaldehydové pryskyřice a kafru) a cruelty free.

Názory

6 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: