Base coat s výživným kaviárovém extraktem Undercover

FN2001

Nové

Base coat s výživným kaviárovém extraktem. Od nezávislého výrobce z Dánska FNUG. Lahev je 8,5 ml.

Dobrá základní vrstva je nezbytně nutná. Trvá to čas a potřebuje to přípravu, aby nehty zachovaly svůj půvabný vzhled.

Více informací

3 ks

399 Kč

Více informací

Nejen, že obsahuje výživný kaviárový koktejl, ale základní vrstva také vyhlazuje jakékoliv malé nerovnosti nebo zbarvení na váších nehtech.

Rychleschnoucí ochranný base coat také pomáhá laku na nehty pevně se uchopit nehty. Ujistěte se, že budete mít čas na vaše nehty! Buďte trpěliví.

Laky na nehty FNUG jsou dílem nezávislého výrobce z Dánska, Charlotte Fnug Munksgaard, která je blázen do laků na nehty. Jako dítěti a náctileté jí byly laky na nehty odepírány.
"Ve věku 19 let jsem začala cestovat a cestovala jsem po dobu 10 let, vyhledávala a prozkoumávala jsem nejlepší barvy laků na nehty. Moje posedlost nakonec vedla k FNUG.

Módní nehty signalizují sebevědomí, pocit, že vypadáte skvěle až po konečky prstů, a manikura by neměla být nikdy podceňována. Je to vaše vizitka a spolu s pěstěnýma rukama podpoří skvělý osobní dojem.

FNUG jsou laky se skvělým leskem, dlouhou výdrží, intenzivní barevnou pigmentací a snadno se aplikují. Snažíme se ze všech sil, aby naše laky vždy držely krok s nejnovějšími trendy.

Charlotte přidala luxusní kaviár, který má vysoký obsah výživných esencialních aminokyselin a minerálních látek. Tato tajná složka posiluje nehty.

Toto je, v co Charlotte věří, to je její příběh - to je důvod, proč dává své jméno Fnug na každou lahvičku. FNUG využívá pouze suroviny z EU. Všechny laky na nehty FNUG jsou BEZ: Formaldehyd, Toluenů, Dibutylftalátů (DBP)

Názory

10 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: