Zdravím Vás, milá milovnice krásy,

vítáme Vás v našem butiku LakiLaki.cz, jediném místě v České republice, kde si můžete koupit laky na nehty, které byly vyrobeny s láskou k detailu a s láskou k vytváření jedinečných věcí.

Zde nenajdete laky na nehty, které si můžete koupit v supermarketu nebo v drogerii. U nás najdete jedinečné laky na nehty z celého světa. Tyto maličké magické lahvičky mohou dodat sebedůvěru a eleganci, ale i třeba jen potěšit. A mít sama ze sebe dobrý pocit je tak příjemné. A Vaše nehty mohou udělat hodně proto, abyste se cítila příjemně.

E-shop LakiLaki.cz měl jednoduchý začátek: moje žena spatřila na internetu lak na nehty, chtěla si ho koupit, ale nemohla najít žádný podobný v naší zemi. Objednala tedy ze zahraničí, ale bylo to zdlouhavé a drahé. Moje řešení bylo tedy nakoupit víc laků, abychom ušetřili na poštovném, a zároveň tak připravit pár dárků pro manželky přátel. Všechny byly tak spokojené, že by jistě mnoho jiných žen moc rádo dostalo podobné laky na nehty, ale dárky pro všechny nestačí. A tak se zrodilo LakiLaki.cz - možnost získat exkluzivní a nevšední laky na nehty s nebývalou lehkostí.

Doufáme, že se Vám u nás bude líbit.
Vaše LakiLaki.cz

LakiLaki.cz

Sledujte nás na sociálních sítích, abyste měla informace o nových lacích na nehty z různých koutů světa:

Facebook

Google+

Pinterest

Instagram